Yardım / SSS

S: "Standart Paket Miktarından daha az bir miktar istersem ne olur?"

C: Çevrim içi asgari sipariş miktarı yoktur. Standart Paket Miktarı, daha iyi bir değer ve daha etkili bir hizmet sunabilmemiz için verilmektedir.

S: "Hangi ürüne ihtiyaç duyduğumdan emin değilsem ne olur?"

C: Uygulamanız için her zaman uygun bir çözüm önermeyi amaçlıyoruz. Ancak, siparişten önce numuneleri uygulamanızda test etmenizi önemle tavsiye ederiz. Hangi ürünü seçeceğinizden emin değilseniz, size en yakın müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçin.

S: "Kaç adet ücretsiz numune alabilirim?"

C: Normal şartlarda her üründen iki adet gönderiyoruz, eğer daha fazla numune gerekliyse, mümkün olması halinde bunu sağlayacak yerel İş Geliştirme ekibiniz ile iletişime geçin.  Değeri daha yüksek olan bazı ürünler ücretsiz numune olarak temin edilememektedir.

S: "Siparişimin teslim edilmesi ne kadar sürer?"

C: Ürünler, stoktaki mevcudiyet durumuna, siparişin kabul edilmesine ve ödeme koşullarında mutabık kalınmasına bağlı olarak bir sonraki iş günü servisiyle gönderilmektedir.

S: "Satın almak için nasıl ödeme yapabilirim?"

C: Müşterilerimizin birçoğunun cari hesabı vardır; diğer ödeme yöntemleri arasında kredi kartı veya bankamatik kartı yer almaktadır. Cari hesap açmak için lütfen yerel müşteri hizmetleri ekibiniz ile iletişime geçin.

S: "Siparişimin ilerleyişini öğrenmem gerekirse kiminle iletişime geçerim?"

C: Web sitemizin kayıtlı bir kullanıcısı olarak sipariş durumunu, hesap geçmişini görüntüleyebilir ve çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.  Oturum açma sayfamızı ziyaret ederek kaydolabilir veya hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

S: "Bir parça için teklif istersem kiminle iletişime geçerim?"

C: Lütfen size teklif sunmaktan memnuniyet duyacak yerel İş Geliştirme Ekibimiz ile iletişime geçin; bunun dışında bu web sitesinin kayıtlı kullanıcısı olarak size özel fiyatlandırma bilgilerine erişebilirsiniz.

S: "Bana fiyat listesi gönderebilir misiniz?"

C: Kayıtlı bir www.essentracomponents.com.tr kullanıcısı olarak tüm ürün çeşitlerimiz için size özel fiyatlandırma bilgilerine erişecebileceksiniz, alternatif olarak fiyatlandırmaya ilişkin tüm sorular için lütfen yerel İş Geliştirme ekibiniz ile iletişime geçin.

S: " Katalogda veya Web Sitesinde görülenlerden başka ürünler de var mı?"

C: Ürün kataloğumuzda gösterilmeyen bir ürüne ihtiyaç duymanız halinde, lütfen iletişim formunu doldurun veya talebinizle ilgili size yardımcı olabilecek iş geliştirme ekibimizi arayın.